sâmbătă, 25 martie 2023

România Mare

"Cum si Ungaria poate sa foloseasca steagul Ungariei Mari si noi trebuie sa folosim Steagul Romaniei Mari, va rog de ce nu. Noi cu ce suntem mai prejos? Și noi avem nevoie de teritoriile care ne lipsesc și ni le-au șmanglit "vecinii nostri dragi si scumpi".....scria cineva pe Internet.



Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

În Europa se moare. Parașutații noștri se joacă de-a GUVERNUL

Canicula face primele victime în Europa: trei morți în Franța. Temperaturi de 42°C, școli închise și trenuri anulate în mai multe țări Europ...