luni, 13 iunie 2022

Silviule îți bați gura degeaba! Băieții vor euroi la kilogram.






https://www.g4media.ro/interviu-fostul-numar-doi-in-serviciul-de-informatii-externe-silviu-predoiu-grava-imi-pare-atitudinea-si-sistemul-de-valori-ce-se-ghicesc-in-spatele-intregului-pachet-de-legi-privind-securitatea-nat.html

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

VĂZDUHISTUL, n.d., a înghițit broscoiul

"Păi ce vreți, mă, acum? După ce, ani de zile, îi faci pe Simion și pe cei de la AUR pro-ruși, extremiști, pro-putiniști, m...